Kühlmittelschlauch für Beetle
Product no.: 1C0 122 447 AQ
In stock
€67.95
All prices include VAT, plus
shipping costs
This product is not discountable. It is excluded from promotion campaigns.
This product is not discountable. It is excluded from promotion campaigns.
Go to Model Classification / Picture Boards
Go to Product details
Go to Delivery information
Product description:
Kühlmittelschlauch geeignet für Beetle
Motorkennbuchstaben: BCA
Motorkennbuchstaben: BCA
Model Classification / Picture Boards:
Please click the arrow right to the model year for more information or to view the picture boards.
| Model | Model year starting from | Model year up to |
|---|---|---|
| New Beetle | 2001 |
2005
|
| New Beetle | 2006 |
2010
|
| New Beetle Cabriolet | 2003 |
2005
|
| New Beetle Cabriolet | 2006 |
2010
|
Product details:
| Produktqualität | |
|---|---|
| Länge | 1150 mm |
| Breite | 210 mm |
| Höhe | 75 mm |
| ET-Nummer | 1C0122447AQ |
| Gewicht | 0.254 KG |
Delivery information:
Shipping category: Bulky Goods
All shipments via package and mail delivery with tracking.
The delivery time is approx 4-10 working days.
Manufacturer information:
Volkswagen AG, Berliner Ring 2, 38436 Wolfsburg, Germany, www.volkswagen.de, kundenbetreuung@volkswagen.de