Reparatursatz
Product no.: 06A 198 205 A
In stock
€100.70
All prices include VAT, plus
shipping costs
This product is not discountable. It is excluded from promotion campaigns.
This product is not discountable. It is excluded from promotion campaigns.
Go to Model Classification / Picture Boards
Go to Product details
Go to Delivery information
Product description:
Reparatursatz -Ventileinheit Ansauganlage- geeignet für diverse Modelle
59mm
Bildtafeln beachten
59mm
Bildtafeln beachten
Model Classification / Picture Boards:
Please click the arrow right to the model year for more information or to view the picture boards.
| Model | Model year starting from | Model year up to |
|---|---|---|
| Bora | 1999 |
2001
|
| Bora | 2002 |
2002
|
| Bora | 2003 |
2005
|
| Caddy Mk3 | 2004 |
2008
|
| Golf (Brazil) | 2000 |
2001
|
| Golf Mk4 | 1998 |
2001
|
| Golf Mk4 | 2002 |
2002
|
| Golf Mk4 | 2003 |
2006
|
| Golf Mk5 | 2004 |
2005
|
| Jetta Mk5 | 2006 |
2008
|
| Jetta Mk5 | 2009 |
2010
|
| New Beetle | 1999 |
2001
|
| New Beetle | 2001 |
2005
|
| New Beetle | 2006 |
2010
|
| New Beetle Cabriolet | 2003 |
2005
|
| New Beetle Cabriolet | 2006 |
2010
|
| Polo Classic | 2000 |
2002
|
| Polo Variant | 2000 |
2002
|
| Touran Mk1 | 2003 |
2005
|
Product details:
| Produktqualität | |
|---|---|
| Länge | 59 mm |
| Breite | 59 mm |
| Höhe | 40 mm |
| ET-Nummer | 06A198205A |
| Gewicht | 0.028 KG |
Delivery information:
Shipping category: Package
All shipments via package and mail delivery with tracking.
The delivery time is approx 4-10 working days.
Manufacturer information:
Volkswagen AG, Berliner Ring 2, 38436 Wolfsburg, Germany, www.volkswagen.de, kundenbetreuung@volkswagen.de