Abgastemperaturgeber
Product no.: 03G 906 088 D
In stock
€167.20
All prices include VAT, plus
shipping costs
This product is not discountable. It is excluded from promotion campaigns.
This product is not discountable. It is excluded from promotion campaigns.
Go to Model Classification / Picture Boards
Go to Product details
Go to Delivery information
Product description:
Abgastemperaturgeber geeignet für diverse Modelle
Bildtafeln beachten
Bildtafeln beachten
Model Classification / Picture Boards:
Please click the arrow right to the model year for more information or to view the picture boards.
| Model | Model year starting from | Model year up to |
|---|---|---|
| Eos | 2006 |
2008
|
| Golf Mk5 | 2004 |
2005
|
| Golf Mk5 | 2006 |
2007
|
| Golf Mk5 | 2008 |
2009
|
| Golf Plus | 2005 |
2007
|
| Golf Plus | 2008 |
2009
|
| Jetta Mk5 | 2006 |
2008
|
| Jetta Mk5 | 2009 |
2010
|
| Tiguan Mk1 | 2008 |
2011
|
Product details:
| Produktqualität | |
|---|---|
| Länge | 200 mm |
| Breite | 80 mm |
| Höhe | 20 mm |
| ET-Nummer | 03G906088D |
| Gewicht | 0.06 KG |
Delivery information:
Shipping category: Package
All shipments via package and mail delivery with tracking.
The delivery time is approx 4-10 working days.
Manufacturer information:
Volkswagen AG, Berliner Ring 2, 38436 Wolfsburg, Germany, www.volkswagen.de, kundenbetreuung@volkswagen.de