Glühkerze
Product no.: N 105 792 02
In stock
€47.49
prices excluding VAT, shipping costs and import fees
This product is not discountable. It is excluded from promotion campaigns.
This product is not discountable. It is excluded from promotion campaigns.
Go to Model Classification / Picture Boards
Go to Product details
Go to Delivery information
Product description:
Glühkerze
Hersteller: BERU
Hersteller: BERU
Model Classification / Picture Boards:
Please click the arrow right to the model year for more information or to view the picture boards.
| Model | Model year starting from | Model year up to |
|---|---|---|
| Bora | 2002 |
2002
|
| Bora | 2003 |
2005
|
| Caddy Mk3 | 2004 |
2008
|
| Caddy Mk3 GP | 2009 |
2011
|
| FOX | 2005 |
2012
|
| Golf Mk4 | 2002 |
2002
|
| Golf Mk4 | 2003 |
2006
|
| Lupo | 1999 |
2003
|
| Lupo | 2004 |
2006
|
| New Beetle | 2001 |
2005
|
| New Beetle | 2006 |
2010
|
| New Beetle Cabriolet | 2003 |
2005
|
| New Beetle Cabriolet | 2006 |
2010
|
| Passat B5 GP | 2001 |
2002
|
| Passat B5 GP | 2003 |
2005
|
| Phaeton | 2002 |
2007
|
| Sharan Mk1 | 2001 |
2002
|
| Sharan Mk1 | 2003 |
2005
|
| Sharan Mk1 | 2006 |
2008
|
| Sharan Mk1 | 2009 |
2010
|
| Sharan Mk2 | 2010 |
2010
|
| Touareg Mk1 | 2003 |
2005
|
| Touareg Mk1 | 2006 |
2007
|
Product details:
| Produktqualität | |
|---|---|
| Länge | 92 mm |
| Breite | 11 mm |
| Höhe | 11 mm |
| ET-Nummer | N 10579202 |
| Gewicht | 0.03 KG |
Delivery information:
Shipping category: Package
All shipments via package and mail delivery with tracking.
The delivery time is approx 4-10 working days.
Manufacturer information:
Volkswagen AG, Berliner Ring 2, 38436 Wolfsburg, Germany, www.volkswagen.de, kundenbetreuung@volkswagen.de