Verstellknopf
Product no.: 1J0 881 671 H 9B9
In stock
€11.95
prices excluding VAT, shipping costs and import fees
This product is not discountable. It is excluded from promotion campaigns.
This product is not discountable. It is excluded from promotion campaigns.
Go to Model Classification / Picture Boards
Go to Product details
Go to Delivery information
Product description:
Verstellknopf -Sitz- geeignet für diverse Modelle
Bildtafeln beachten
Bildtafeln beachten
Model Classification / Picture Boards:
Please click the arrow right to the model year for more information or to view the picture boards.
| Model | Model year starting from | Model year up to |
|---|---|---|
| Bora | 2003 |
2005
|
| Eos | 2006 |
2008
|
| Eos | 2009 |
2011
|
| Golf (Brazil) | 2002 |
2002
|
| Golf Mk4 | 2003 |
2006
|
| Golf Mk5 | 2004 |
2005
|
| Golf Mk5 | 2006 |
2007
|
| Golf Mk5 | 2008 |
2009
|
| Golf Mk6 | 2009 |
2011
|
| Golf Mk6 Cabriolet | 2012 |
2016
|
| Golf Plus | 2005 |
2007
|
| Golf Plus | 2008 |
2009
|
| Golf Plus | 2009 |
2011
|
| Jetta Mk5 | 2009 |
2010
|
| Lupo | 1999 |
2003
|
| Lupo | 2004 |
2006
|
| New Beetle | 2001 |
2005
|
| New Beetle | 2006 |
2010
|
| New Beetle Cabriolet | 2003 |
2005
|
| New Beetle Cabriolet | 2006 |
2010
|
| Passat B5 GP | 2003 |
2005
|
| Passat B6 | 2006 |
2007
|
| Passat B6 | 2008 |
2008
|
| Passat B6 | 2009 |
2011
|
| Polo 9N | 2002 |
2005
|
| Polo 9N3 | 2005 |
2008
|
| Touran Mk1 | 2003 |
2005
|
| Touran Mk1 | 2006 |
2006
|
| Touran Mk1 GP | 2007 |
2008
|
| Touran Mk1 GP | 2009 |
2010
|
Product details:
| Produktqualität | |
|---|---|
| Länge | 88 mm |
| Breite | 88 mm |
| Höhe | 21 mm |
| ET-Nummer | 1J0881671H 9B9 |
| Gewicht | 0.037 KG |
Delivery information:
Shipping category: Package
All shipments via package and mail delivery with tracking.
The delivery time is approx 4-10 working days.
Manufacturer information:
Volkswagen AG, Berliner Ring 2, 38436 Wolfsburg, Germany, www.volkswagen.de, kundenbetreuung@volkswagen.de