Drosselklappensteuereinheit
Product no.: 038 128 063 L
In stock
€399.84
prices excluding VAT, shipping costs and import fees
This product is not discountable. It is excluded from promotion campaigns.
This product is not discountable. It is excluded from promotion campaigns.
Go to Model Classification / Picture Boards
Go to Product details
Go to Delivery information
Product description:
Drosselklappensteuereinheit geeignet für diverse Modelle
Bildtafeln beachten
Bildtafeln beachten
Model Classification / Picture Boards:
Please click the arrow right to the model year for more information or to view the picture boards.
| Model | Model year starting from | Model year up to |
|---|---|---|
| Bora | 2002 |
2002
|
| Golf Mk4 | 2002 |
2002
|
| Golf Mk4 | 2003 |
2006
|
| Golf Mk5 | 2004 |
2005
|
| Lupo | 1999 |
2003
|
| Lupo | 2004 |
2006
|
| New Beetle | 2001 |
2005
|
| New Beetle Cabriolet | 2003 |
2005
|
| Polo 9N | 2002 |
2005
|
| Touran Mk1 | 2003 |
2005
|
Product details:
| Produktqualität | |
|---|---|
| Länge | 135 mm |
| Breite | 110 mm |
| Höhe | 75 mm |
| ET-Nummer | 038128063L |
| Gewicht | 0.632 KG |
Delivery information:
Shipping category: Package
All shipments via package and mail delivery with tracking.
The delivery time is approx 4-10 working days.
Manufacturer information:
Volkswagen AG, Berliner Ring 2, 38436 Wolfsburg, Germany, www.volkswagen.de, kundenbetreuung@volkswagen.de