O-ring 48X62X10
Product no.: 001 321 199
In stock
€1.05
prices excluding VAT, shipping costs and import fees
Go to Model Classification / Picture Boards
Go to Product details
Go to Delivery information
Product description:
Model Classification / Picture Boards:
Please click the arrow right to the model year for more information or to view the picture boards.
| Model | Model year starting from | Model year up to |
|---|---|---|
| Bora | 2002 |
2002
|
| Bora | 2003 |
2005
|
| Golf Mk4 | 2002 |
2002
|
| Golf Mk4 | 2003 |
2006
|
| Lupo | 1999 |
2003
|
| Lupo | 2004 |
2006
|
| Polo 6N | 1995 |
2000
|
| Polo 6N2 | 2000 |
2002
|
| Polo 9N | 2002 |
2005
|
| Polo 9N3 | 2005 |
2008
|
| Sharan Mk1 | 2001 |
2002
|
| Sharan Mk1 | 2003 |
2005
|
| Sharan Mk1 | 2006 |
2008
|
| Sharan Mk1 | 2009 |
2010
|
| Sharan Mk2 | 2010 |
2010
|
Product details:
| Produktqualität | |
|---|---|
| Länge | 24 mm |
| Breite | 24 mm |
| Höhe | 5 mm |
| ET-Nummer | 001321199 |
| Gewicht | 0.003 KG |
Delivery information:
Shipping category: Package
All shipments via package and mail delivery with tracking.
The delivery time is approx 4-10 working days.
Manufacturer information:
Volkswagen AG, Berliner Ring 2, 38436 Wolfsburg, Germany, www.volkswagen.de, kundenbetreuung@volkswagen.de